19. 8. 2016 Začátek celotáborové hry

Dnes dopoledne se děti rozdělily do družstev, ve kterých proti sobě budou bojovat v celotáborové hře. Poté si vybraly barvu, která bude jejich tým reprezentovat, vymyslely si, jak se budou jmenovat a předvedli ostatním svůj pokřik, který si vymysleli.

Zbytek dopoledne jsme strávili získáváním prvních bodů do celotáborové hry. Děti si například vyzkoušely, jak se žije lidem s postižením, že je potřeba si vzájemně pomáhat, procvičily si rychlost a zjistily, jakou roli může hrát náhoda.

Oběd, který byl opět výborný, všem doplnil síly, které bude po zbytek dne jistě potřeba.

Odpoledne jsme zahájili svačinkou. Poté měly jednotlivé oddíly svůj program. Oddíly mladších dětí  šly vyzkoušet teplotu vody do hotelového bazénu (asi 33 °C) a starší děti šly obkouknout nabídku místního obchodu. Poté si zabraly hřiště, vytáhla se kytara a připravoval se program na večer.

Po Honzových buchtách, které jsme dostali k večeři nás čekala diskotéka. Na úvod večera si pro nás každý oddíl připravil krátký program, ve kterém se nám ostatním představili a také nás pobavili.

Pak už se naplno rozjela očekávaná diskotéka, kterou si všichni moc užili. Teď už jsou všichni ve svých pelíšcích a nabírají sílu na zítřejší den, kdy nás čeká výlet za dinosaury.