11.8.2016 Talent Beskydy 2016

 

Ráno opět začalo deštivě. Ranní rozcvička se přesunula z venkovních prostor do prostoru vnitřních. Spoustu dětí bylo nadšeno 🙂 Po ranním protažení a nabrání sil u snídaně, následoval dopolední program v místním „nočním baru neboli kině“. Hry jako: Hádej, kdo jsem, či Toaletní mumie nebo Partička děti na pár desítek minut dostatečně zabavily.

Po doplnění energie dopolední svačinkou a pitným režimem mělo každé družstvo svůj individuální program: deskové hry či příprava na večerní talent mánii. Až do oběda, který proběhl v klidném duchu.

Po odpolední siestě následoval pro každé družstvo jiný program. Každý vedoucí si svůj tým zabavil dle libosti. Někteří vyplnili čas čachtáním v bazénku, jiní navštívili posilovnu a někteří se šli podívat za krásami místních památek – jako je srub Petra Bezruče či místní peřeje nebo koňská farma. Někteří vyplnili čas přípravou na večerní talent mánii, kdy si dolaďovali kostýmy nebo vymýšleli, jaká hudba by se hodila nejvíce.

Po večeři a krátké pauze se šlo na věc a šest odvážlivců předvedlo svůj talent, jako malovaní,  zpěv, balet, gymnastika a společenský tanec. Děti (dívky) byly odvážné a báječné a dle vyhodnocení poroty se rozdávaly i dárky pro vítěze. Celou akci moderovali dva úžasní chlapci, kterým nechyběla, jak profesionalita, tak smysl pro humor 🙂

Talent Beskydy vyhrála Lucie Němčáková

  1. místo obsadila Barbora Gnojková

Na 3. místě byla Michaela Fialová

Krátká diskotéka pro větší dítka (teenegry) podtrhla prima večer a nyní se děti můžou jen těšit na další krásný den (snad bez deště).

Děti si večer moc užily.

Posílají Vám pusu na dobrou noc