15.8.2016 Noční pošta

Po vydatném dešti, který nám začal hned jak jsme večer nastoupili na večeři a skončil brzy z rána, se na nás ráno při rozcvičce usmálo sluníčko, které nás doprovázelo po celé dopoledne při hrách na louce přímo v areálu hotelu. Dneska byly hry o to pestřejší, neboť je vymýšlely samy děti pro své kamarády. Hrála se hra „RYBIČKY, rybičky rybáři jedou!!!“ 🙂 Čímž se děti potrénovaly v běhu i ve strategii. Jako další hru si děti vymyslely „Poznej koho popisuji“, kde si vylosovali jméno člena týmu a měli za úkol jej popsat / pantomimou naznačit, ale neprozradit a neukázat přímo na něj. Hra byla bodována a vítězové získali zasloužené penízky do celo-táborové hry.

Odpolední program, který začal hned po odpoledním klidu byl pro každou skupinku jiný. Prťata šly do bazénu  a pak následovala příjemná procházka po okolí. Druhá skupinka strávila hodinku venku a pak vystřídaly mrňousky v bazénku. Velké holky si udělaly taky procházku po okolí a pak využily volné hřiště. Chlapci byly navštívit místní peřeje a pak navštívili místní hypermarket 😀
Děti již celý den píšou dopisy pro noční poštu, na kterou se moc těší, ale jelikož moc nestíhají, pošťák bude mít přesčas i zítra.
Po večeři se všichni načančali na večerní diskotéku, která proběhla v nostalgickém duchu 😉 nyní dítka stejně leží ve svých postýlkách!