Vedení – přímořské ozdravné pobyty 2015

Aleš Urban – hlavní vedoucí

Ozdravných pobytů se účastním od roku 2005 v pozicích výchovný pracovník, sportovní animátor a hlavní vedoucí  Dlouhodobě jsem pracoval ve zdravotnictví jako  záchranář. Nyní se věnuji lektorské činnosti v oblasti sportu. Pracuji také jako trenér a terapeut u pražského ligového házenkářského týmu a jsem  členem realizačního týmu ženské, juniorské reprezentace v házené . Mým sportem číslo jedna bylo v mládí vodní pólo a právě proto, že mě voda vždy bavila, mám stále aktivní zkoušky plavčíka. Celoročně pracuji s dětmi v dorosteneckém a juniorském věku. Má práce je mým velkým koněm a vidím ji jako smysluplnou.

300

 

Mgr. Tereza Střílková – zástupce hlavního vedoucího

Je mi 26 let. V roce 2014 jsem úspěšně absolvovala Ostravskou univerzitu v Ostravě, navazující magisterský obor Sociální pedagogika se zaměřením na tělesnou výchovu. Nyní pracuji jako pedagog v mateřské škole v Praze. Mezi mé záliby patří sport všeho druhu a hudba.

 

tereza

 

Lukáš Červenka – sportovní animátor

Je mi 18 let a v květnu oslavím 19 Jsem v maturitním ročníku na Gymnáziu v Sušici. Ve svém volném čase se věnuju kamarádům, hrozně rád poslouchám písničky a relaxuju. Jinak se opravdu hodně zajímám o hokej, který sice osobně nehraju, ale i tak je to můj koníček číslo 1. Potom musím určitě zmínit tancování a divadlo. Na ozdravném pobytu je pro mě nejdůležitější, aby si ho všichni hlavně děti užily a budu pro to dělat maximum a možná ještě víc. Musíme si to přece užít všichni! 🙂

11074815_451202591705189_1375830547_n