25.7. Den dětí

Dnes ráno, jsme se opět probudili do teplého počasí, proto jsme hned po snídani začali hrát venku hry. Program dne byl na téma června a především jsme se zaměřili na den dětí.
Po celém areálu hotelu bylo rozmístěno pět sportovních stanovišť, 10 dětských hádanek a skoro třicet pohádkových dvojic. Naším úkol bylo, v jednotlivcích, najít a projít všechna tato zastavení v určeném čase. Někde jsme přemisťovali vodu z jedné nádoby do druhé pomocí houby na mytí, jinde jsme zase běhali opičí dráhu, nebo jsme se snažili co nejvíce míčů trefit do obruče. Pro pohádkové bytosti jsme vždy museli najít dvojici, dnes jsme se tedy setkali například s Křemílkem a Vochomůrkou či s Včelkou Májou a Vilíkem. Dopoledne nám uteklo tak, že jsme se sotva rozkoukali. A už jsme byli na obědě a potom odpočívali ve svých postýlkách.
Odpoledne jsme si zahráli lidské člověče. U hotelu jsme se postavili na start a pomocí hodů kostkou jsme se posouvali o určitý počet políček. Na každém políčku jsme museli splnit daný úkol, než jsme mohli házet dál. Někteří z nás zvládli trasu za chviličku, některým tolik štěstí nepřálo, a museli se občas vrátit až o deset políček zpět. Ale nakonec jsme všichni úspěšně dorazili do cíle. A ještě se šli na chvilku svlažit do přehrady.
Po večeři jsme si poslechli písničky z různých pohádek, protože jsme si zahráli music stop. Všichni jsme byli moc šikovní a věděli skoro vše, co pro nás bylo připravené.

Poté už jsem unavení ale šťastní ulehli do postýlek a teď už brouzdáme v říši snů.
Dobrou noc Vám všem. Máme Vás rádi.