22.7. Divadlo

Dnes ráno nás probudilo svými paprsky sluníčko, proto jsme se rychle oblékli a běželi na snídani. S plnými bříšky jsme začali trénovat na dnešní večerní program. Každý tým měl za úkol nacvičit divadelní představení jedné známé pohádky. Během celého dopoledne jsme secvičovali role, učili se jednotlivé repliky a vytvářeli potřebné rekvizity. Když vše na večer bylo připraveno a nacvičeno, ještě jsme si vzali míče a hráli různé míčové hry.
Pak už jsme zamířili na oběd, pochutnali jsme si na pečeném kuřátku s rýží a šli chvilinku odpočívat na pokoje.

Odpoledne začalo pršet a tak jsme zůstali v hotelu a zahráli si hru, ve které jsme hledali různé české pranostiky. Abychom získali co nejvíce dalších bodů do naší celoturnusové hry, snažili jsme se jako první sesbírat všechny, které pro nás vedoucí připravili. Nebyl to vůbec lehký úkol, ale všem se nás tato hra moc líbila a naučili jsme se při ní spoustu nového.

K večeři jsme si dali hrachovou kaši s masem, a po ní jsme si raději ještě jednou zopakovali naše představení.

V osm hodin, už vše vypuklo, začal nám divadelní večer. Na programu se nám představilo 5 tradičních dětských pohádek. Červená Karkulka, O kůzlátkách, Sněhurka a sedm trpaslíků, O Popelce a Princezna na hrášku. Všechna představení se moc povedla a každý z nás si vyzkoušel jaké je to stát se hercem. Nakonec se rozdaly diplomy a ocenění a zalezli jsme do postýlek.

Zítra nás čeká další den plný her a zábavy.
Dobrou noc a všem Vám posíláme sladké pusinky a objetí.