19.8. Den plný soutěží

Dnešní slunečný den jsme začali naplno. První hra, která nás čekala, se jmenovala Tornádo. V každém rohu bylo položeno eso. Každé eso mělo svou barvu a zbytek balíčku karet bylo uprostřed. Šlo o to, který tým jako první rozdělí balíček karet správně. Druhá hra byla štěstěna. Tato hra byla hodně o štěstí. Zvítězil totiž tým, který jako první naházel kostkou rovnou 100. A poslední hra, kterou jsme dopoledne stihli, se nazývala správná trefa. Zde to bylo spíše o koordinaci pohybů. Museli jsme totiž propisku, která byla na provázku zasadit do lahve s vodou.

Po poledním klidu nás čekala další hra dnešního dne. Tady jsme si procvičili český, německý, anglický, polský a francouzský měsíce. Zbytek odpoledne bylo oddílové. Hrály se další hry jako je vybíjená, fotbal nebo líný tenis.

Večer byl audiostop, kdy jsme hádali písničky z pohádek a filmů. To byla, ale sranda. Pohádky známe, ale přiřadit k nim písničky to nám dalo docela zabrat.

Ještě před spaním jsme si připravili batůžky s pitím, čepicí a penízky na zítřejší výlet do zoologické zahrady, kam se moc těšíme. Posíláme pusinku na dobrou noc a přejeme krásné sny.