19.7. Vstupní prohlídky

Dnešní den jsme zahájili prohlídkami menších dětí u naší hodné paní doktorky. Oddíly starších dívek a chlapců si dopoledne zašli prohlédnout místní přírodu a seznámit se s nejbližším okolím našeho hotelu. K obědu jsme si pochutnali na výborném kuřecím řízku s bramborou kaší a poté si odešli na chvilinku odpočinout do pokojů.

Odpoledne se role vyměnily, oddíly velkých dětí absolvovaly lékařské prohlídky a menší oddíly vyběhly na nedaleké hřiště, kde si vyzkoušely místní houpačky, prolézačky i venkovní tělocvičnu. Poté se vydaly na krátkou procházku podél vody. Větší děti, po prohlídkách, hrály na hřišti míčové hry a začaly si mezi sebou hledat nové kamarády.
Po špagetách k večeři, se všechny děti nastrojily a vydaly se na seznamovací diskotéku. Po úvodním slově hlavní vedoucí, představením všech členů 2. turnusu a rozdělení do herních týmu, jsme hned všichni začali tancovat tanečky, které nás budou provázet celým pobytem.

V deset hodin už jsme spokojeně leželi v postýlkách, abychom nabrali síly na další den plný her, dobrodružství a nových zážitků! Dobrou noc a krásné sny.