Vedení – tuzemské ozdravné pobyty 2015

 

Hlavní vedoucí Janoušková Hana 

Je mi 24 let a jsem studentkou Ekonomické fakulty na VŠB-TU v Ostravě. Aktivně působím v Radě dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, od 15 let jezdím na tábory jako instruktor a později jako oddílový vedoucí. Ozdravných táborů se účastním od roku 2012. Baví mě sport, turistika, ráda vymýšlím aktivity pro děti.

foto_Hana Janoušková

     

 

Zástupce HV Palička Martin 

Ahoj, je mi 21 let, práci s dětmi se věnuji již několik let. Jsem členem Rady dětí a mládeže Moravskoslezského kraje jako zástupce za organizaci Pionýr. Jsem společenský, spolehlivý, zodpovědný a práce s dětmi je můj koníček. Podílel jsem se na organizaci akcí BAMBIFEST (Bambiriáda), Tornádo a Den Země. Příležitostně se věnuji ozvučení kulturních akcí.

??????????

 

Animátor Lutonská Sabina

Je mi 20 let a jsem studentkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Vedla jsem taneční kroužek pro děti, se kterým jsme vystupovali na několika akcích. Jsem vedoucí na táborech, jak příměstských tak pobytových a dělala jsem animátora na zájezdu do Chorvatska.Starala jsem se jak o sedmiměsíční děti, tak i o děti v pubertě a před dvěma lety jsem si udělala kurz pečovatelské minimum.
Mezi mé záliby patří snowboard, a proto jsem se také stala instruktorkou, také mám ráda veškeré sporty a tanec.
Ráda pracuji s dětmi a vymýšlím pro ně programy a různé zábavné činnosti. 

Lutonska

 

Pedagog Zimmerová Wendy

Ahoj. Jsem studentka Univerzity Palackého v Olomouci. Ozdravných pobytů s dětmi se účastním od roku 2013. Aktivně a ráda se zapojuji do programu pro děti, ať se jedná o aktivity sportovní či jiné. S dětmi spolupracuji velice ráda a dokážu si představit, že bych se podobné práci věnovala i v budoucnu. Děti vždy přijdou s něčím novým a neotřelým a každé dítko je originál a díky nim je práce taková, jaká je, a já si ji velice cením.

Zimmerová

 

Pedagog Ondráčková Denisa

Jmenuji se Denisa Ondráčková, je mi 21 let a studuji Veterinární univerzitu v Brně. Na gymnáziu jsem se účastnila několika táborů jako pomocný výchovný pracovník, v loňském roce jsem byla s dětmi na léčebném pobytu v Chorvatsku na pozici oddílový vedoucí. Jsme sportovní typ, ráda plavu, lyžuji, hraji basketbal a další míčové hry. Baví mě práce s dětmi.

ondrackova
 

Pedagog Kovářová Aneta

Je mi 24 let. Po úspěšném dokončení bakalářského studia studuji navazující obor Biologie a Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání středních škol. Ve volném čase se věnuji především sportu, rodině a přátelům. Ráda chodím do přírody. Děti se snažím vést k aktivnímu trávení volného času v přírodě a rozvíjení jejich kreativity. Jsem přátelská, zodpovědná a mám vztah k dětem. Sama organizuji letní tábory již 4. rokem a prošla jsem zdravotnickým kurzem Červeného kříže.

kovarova

 

pedagog  Mgr.Szobonyová Ivana 

Pedagogickou fakultu v Plzni obor 1. stupeň ZŠ jsem ukončila v roce 1986. Od té doby pracuji jako učitelka základní školy. Práce s dětmi mě velmi baví, a proto jezdím opakovaně na ozdravné pobyty. Vloni jsem byla v Beskydech i v Černé Hoře, rok předtím v Krkonoších, letos opět pojedu do Beskyd a do Černé Hory. Milí rodiče, těším se na setkání s Vašimi dětmi a doufám, že na pobyt budou mít jen ty nejlepší vzpomínky.    

fotografie_Szobonyová Ivana 001