7.7. Šifra

Po bohaté snídani jsme se všichni sešli na louce za hotelem, kde jsme pokračovali v naší celotáborové hře. Dnešní hra spočívala v rozluštění šifer. Tým, který vyluštil šifry jako první, mohl běžet do tělocvičny, kde všechny aktéry čekala opičí dráha. Po absolvování této pohybové disciplíny dostali indicii ve formě jídelního příboru, která je zavedla do jídelny, kde si následně mohli všichni pochutnávat na vydatném obědě – bramborové knedlíky plněné uzeným se zelím. Všem moc chutnalo, neváhali si i několikrát přidat.

Po poledním klidu se oddíly nejstarších děvčat a chlapců vydaly na delší procházku, která byla zpestřena stavěním mandal a lesních domečků z přírodnin pro skřítky. Mladší oddíly trávily čas v blízkosti areálu a hrály různé aktivity. Celým areálem se nesla dobrá nálada a pozitivní energie.

Po nabitém dni děti nasbíraly další síly na sladké večeři – buchtičky s krémem. Jejich elán využili při večerním programu, který obnášel hádání známých písní z pohádek a filmů. Nyní už jsou děti v říši snů a nabírají sílu na další pěkný den. Posílají Vám pusinku a objetí.