25.7. Rozpoznej písničku

Dnešní ráno bylo deštivé, tak jsme po snídani zahájili dopolední program. Déšť nám přeci nemůže zkazit žádnou zábavu. Stejně potřebujeme další body, které rozhodnou o vítězi naší táborové hry. Hrou dnešního dopoledne bylo bingo, během kterého jsme soutěžili jak o sladké odměny, tak o připsání bodů do živelné tabulky. Bingo nás opravdu bavilo, protože jsme se zapojily do losování čísel. Jelikož bylo nepříznivé počasí i po svačině, náladu jsme si zdokonalili zhlédnutím filmu Tajný život mazlíčků.

Jelikož se po poledním klidu počasí umoudřilo, nejstarší oddíly kluků i děvčat vyrazily na procházku do ráje dřevěných soch. Z procházky jsme byli nadšení, protože nás během chůze zahřívalo sluníčko, které na nás dnes poprvé vystrkovalo paprsky. Při zpáteční cestě jsme si nakoupili dobroty a doplnili energii. Malé oddíly se odpoledne rochnily v bazénu.

Po výborné večeři jsme se těšili na večerní program., při kterém jsme přiřazovali pouštěné písničky k filmům. Dnes večer jsme mohli slyšet jak písničky z pohádek, tak i z filmů či seriálů. Během soutěžení jsme se nechali několikrát unést a na známé písničky jsme tancovali a pobrukovali si refrény. Po večerním programu nejspokojeněji odcházeli zástupci živlu VODY, protože z čtyřiceti puštěných ukázek správně k filmům přiřadili 34 skladeb.

Nyní již ležíme v postýlkách a nabíráme energii na zítřejší program, kdy nás čekají další hry, které budou bodovány.