24.8. Sportovní den

Dnes jsme den začali opět po delší době se sluníčkem v oknech, které nás provázelo po celý den. Proto jsme dopoledne strávili venku na louce. Animátor si pro děti připravil pokračování celotáborové hry a to hned třemi hrami – golf, florbalové cvičení a běhací hra lavina. Zbytek dopoledního programu byl volnější, děti si mohly vybrat s nabídky sportovních aktivit jako badminton, fotbal, či blbnutí na hřišti.

Po výtečném obědě oddíl číslo 1 a 3 vyrazil na procházku ke kostelu Českobratrské církve Evangelistické. Oddíl nejstarších děvčat se sešel na louce, kde se vyhříval na sluníčku a hrát hry jako „Hádej kdo jsem“, seřazení podle kriterií, bez vydání jediné hlásky, atd. Po chvilce venku se děvčata odebrala zchladit do hotelového bazénu, kde si hrála na „aquabely“ a natáčela svoje vystoupení na večerní program. Oddíl nejmenších vystřídal druhý oddíl a šel si zaplavat a „zablbnout“ do vody. Následně si vzal příklad ze slečen a také nacvičoval na dnešní večer.

Po setmění jsme se všichni sešli ve společenské místnosti. Některé oddíly si připravily vtipné videoklipy, které v průběhu večera prezentovaly.

Tím se děti dost unavily, takže Vám z dálky přejí dobrou noc a krásné sny.