24.7. Velikonoce

Dnes ráno, nás z pelíšků opět vytáhlo sluníčko a provázelo nás po celý den. Abychom toho stihli za den co nejvíce, oblékli jsme se, nasnídali se a většina z nás se vydala na koupání do přehrady, ostatní se šli nejdříve projít, a potom si hráli s míči, lítajícími talíři či si jen kreslili. Na oběd jsme si pochutnali na rýži s kuřecím masem a na chvilku si odpočinuli na pokojích.

Odpoledne jsme vyběhli ven a zahráli si hru, kde jsme měli za úkol nasbírat co nejvíce košíčků a do košíčků vajíčka a ty pak nazdobit samolepkami nebo barvičkami. A protože nám zbyla ještě chvilka času, vydali jsme se ještě jednou k vodě, abychom se ochladili. Tam jsme se cákali v příjemně teplé vodě, házeli si míčem nebo se jen tak opalovali a užívali si teplých paprsků od sluníčka. Doufáme, že nám toto krásné počasí vydrží i nadále.

K večeři jsme si dali borůvkové knedlíky, a protože jsme byli po celém dnu unavení, sešli jsme se ve společenské místnosti a společně se dívali na film. Na programu byl dnes Velký, tlustý lhář. Pak už jsme se jen umyli, vyčistili zoubky, převlékli do pyžamek a ulehli do postýlek. Všichni jsme usnuli velice rychle, protože chceme být zítra zase připravení a čerství na další hon za celotáborovými bodíky.

Přejeme krásné sny i vám domů a posíláme sladké pusinky.

Dobrou noc