22.8. Talent Beskydy

Po vynikající snídani jsme se jako obvykle sešli na terase a vyrazili na vesmírné pátrání do lesa. Úkolem dětí bylo najít si dílky mapy, které mohli nalézt různě po lese a jejich následné složení. Po dokončení se děti vydaly na výpravu za magickými předměty, k jejichž hledání použily právě sestavenou mapu.

Potom co si děti během poledního klidu odpočinuly, probíhal program v rámci oddílů. Nejmladší oddíl vyrazil opět do přírody a všichni bravurně dorazili až k farnímu kostelíku nedaleko hotelu. První a třetí oddíl se věnoval přípravě na dnešní talentovou show, následně se vyřádili v bazénu. Nejstarší dívky šly také do bazénu, kde hrály vodní hry a nacvičovaly sestavu na další z připravovaných soutěží.

V šest hodin si děti pochutnaly na pizze, kterou si neváhaly přidat. Nakonec závěr dne již dlouho očekávaná talentová soutěž. Během večera jsme shlédli mnoho talentů přes tanec či zpěv až po méně obvyklá vystoupení jako chemický pokus, nácvik florbalu nebo pantomima.

Zlatým hřebem večera byl náš operní zpěvák Honza Čermák, který také zaslouženě soutěž vyhrál. Na druhém místě se umístili kluci s jejich velice zábavnou scénkou – Ivan Liška, Michal Hrouda, Ondřej Nejedlý. Třetí příčku obsadila Tereza Luštincová její taneční vystoupení Salsy.

Teď už spinkají a zítra některé čeká výstup na Lysou horu.