20.7. Začátek celopobytové hry

Hned po probuzení jsme vyběhli ven, abychom protáhli svá rozespalá tělíčka a hned poté utíkali na snídani. Na dopoledni hru nám ještě malinko poprchávalo a proto jsme raději zůstali uvnitř hotelu a zahráli si první část naší celopobytové hry.

Dneska nás čekala kouzla. Všechny týmy měli za úkol najít poschovávané magické formule a naučit se jejich kouzelné formace. Všichni jsme se tak náramně bavili, že nám celé dopoledne uteklo jako voda.

Po dobrém guláši a krátkém odpočinku, se nám nad hlavami objevilo sluníčko, proto jsme všichni vyšli ven a vydali se na procházku do blízkého městečka. Cesta zpět nám utíkala velice rychle, hráli jsme totiž další hru, nyní si pro nás svatý Martin připravil 40 obrázků, které jsme po celou dobu cesty míjeli a snažili zapamatovat. Hned po příchodu na hotel jsme zkusili nakreslit co nejvíce těchto kreseb, abychom získali další body. Pak už jsme jen pospíchali na večeři. Dnes jsme měli zeleninové rizito a moc jsme si na něm pochutnali.

Večer jsme si ještě zahráli dnešní poslední hru a tou byl orientační běh. Běhali jsme podle mapy po různých stanovištích a plnili různorodé úkoly. Po běhu už jsme se jen umyli a zalezli do postýlek. Teď si necháváme zdát krásné sny. Třeba o zítřejším výletě na Pustevny.