2. DEN

První ráno v horském hotelu Čeladenka. Děti se probudily a nasnídaly se. Snídaně budeme mít vždy formou rautu, který se bude každý den obměňovat. Dnes bylo přichystáno pečivo, máslo, sýr, marmeláda, vajíčka na tvrdo a spousta kakaa a čaje. Po vydatné snídani děti čekaly vstupní lékařské prohlídky. Hodná paní doktorka a milá zdravotní sestřička každé dítko pečlivě prohlédla, zvážila a změřila. Po prohlídce se děti fotily po oddílech a po focení vyrazily objevovat okolí horského hotelu- nedaleko je totiž starodávná kaplička, prastarý pramen Cyrila a Metoděje a kouzelný horský potok. Děti při poznávání okolí hrály seznamovací hry v oddílech.

Na oběd jsem se všichni sešli v hotelu a po obědě si chvíli odpočinuli. Po obědě jsme zkoušeli místní multifunkční kurt a hřiště na kterém jsme hráli další seznamovací hry, abychom se
opravdu dobře poznali. Po večeři delegát a hlavní vedoucí dětem objasnili program, poučili je o bezpečnosti a seznámili je s průběhem ozdravného pobytu. V deset hodiu už všichni krásně spali ve svých hypoalergenních postelích.