17.8. První body do celotáborové hry

Od samého rána nás dneska provázelo sluníčko. Dopolední hra, která nás čekala, se jmenovala Byrokracie. Cílem bylo naučit děti vyjednávání a sociální inteligenci a férovému jednání. Vyzkoušeli jsme si, co všechno potřebujeme k tomu, abychom mohli postavit nový hotel pro účely ozdravných pobytů. Bylo k tomu hodně běhání po úřadech a ne každá úřednice byla zrovna milá nebo na nás měla čas. Pro postavení takového hotelu potřebujeme získat dotace, kde musíme dodat projekt, schválený od architekta. Poté jsme museli na různých úřadech dodat ŽÁDOST O STAVBU HOTELU V HORNÍ BEČVĚ, ŽÁDOST O UDĚLENÍ DOTACE, OVĚŘENÍ VŠEOBECNÉHO ROZHLEDU a OVĚŘENÍ ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI.

Po poledním klidu jsme se vydali do místního COOPU na poslední nákup. Cestou zpět na hotel nás čekala poslední celotáborává hra. Kimova hra vyzkoušela především paměť. Po cestě totiž bylo rozvěšeno 38 různých obrázků, které jsme pak na hotelu museli napsat.

Večer nás čekala první diskotéka. Tancovali jsme na písničky, které jsme si přáli a co by to bylo za diskotéku, kde se nehrají i ploužáky.

Teď se už pomalu chystáme do postýlech, abychom načerpaly nové síly na zítřejší program. Přejeme dobrou noc a hezké sny.