12.8. Kroužky

Dnešní den jsme začali společně se sluníčkem. Jeho teplé paprsky nás probudili plné síly a energie, abychom ji získali ještě více, vydali jsme se na vydatnou snídani. Dopoledne se neslo v duchu oddílového programu. Jeden oddíl relaxoval u vody, jiný venku u společenských her a další hrál míčové hry na hřišti. Všichni jsme trávili dopoledne podle své chuti a nálady.

K obědu jsme si pochutnali na kuřecím řízu s bramborou kaší a chvilinku si odpočinuli v postýlkách.

Po poledním klidu a svačince, začala další celotáborová hra. Dnes jsme si zahráli hru s názvem telefunken. Cílem každého týmu bylo přemístit své členy ze své strany hřiště na stranu protivníka. Z každého týmu vyběhl vždy jeden hráč směrem k protivníkovi. Tam, kde se se svým protihráčem potkal, musel si s ním zahrát kámen, nůžky, papír. Kdo vyhrál, mohl pokračovat dále, kdo prohrál, musel se vrátit zpět ke svému týmu. Vyhrál ten tým, který dopravil všechny své hráče na stranu druhého týmu. Každý tým si zahrál se všemi ostatními týmy, takže končený výsledek se vypočítal ze všech výher jednotlivých týmů.

Po večeři jsme si jako večerní program udělali různé kroužky, tak aby každý trávil večer, tak jak si přál. Na výběr bylo z malování, pletení náramků z bavlnek, hraní společenských her, koukání na film, čtení či hraní fotbalu. Všechny aktivity měly velký úspěch.

Unavení už ležíme ve svých postýlkách a těšíme se na zítřejší zábavu.

Posíláme Vám pusinky a přejeme dobrou noc.