11.7. Pohodový den

Od samého raná nás celý den trápil déšť, ale nám to nevadilo, protože jsme se rozhodli pokračovat v odpočinkovém režimu. Děti, které včera nenavštívily solnou jeskyni, šly dopoledne. V momentě kdy zrovna nepršelo, se šly děti projít na krátkou procházku. Zbytek dětí byl ve společenské místnosti, kde hrály karty a různé hry.

Po obědě a poledním klidu bohužel opět pršelo, takže si menší oddíly pustily pohádku, velké holky malovaly mandaly a různé obrázky podle své představy. Dívky se dlouho bavily i předáváním provázku z rukou do rukou. Velcí kluci si zahráli karty. Pak se oddíly velkých dětí spojily a zahrály si tužka křížem nebo rovně a hru co se v místnosti změnilo.

Den zakončilo kino. Promítal se film s názvem „Hodný Dinosaurus“. Děti si film velice užily. Na pokoji si ještě připravily věci do batůžku na zítřejší celodenní výlet na Pustevny. Teď už všichni spinkají, aby načerpaly sílu na zítřek. Moc se na výlet těšíme. Přejeme krásnou dobrou noc a děti Vám posílají velkou pusu a objetí.